O nás

 

Společnost AF BKK, s. r. o. byla založena v září roku 1994. Od počátku až do současnosti se zabýváme kompletní polygrafickou výrobou, jádrem naší činnosti je archový ofsetový tisk. Po mnoha letech úspěšné existence na polygrafickém trhu naše společnost produkuje pro nejnáročnější českou i zahraniční klientelu.Spokojenost zákazníka je naší hlavní prioritou. Klademe důraz na kvalitu, rychlost, spolehlivost a komplexní služby. Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od grafického návrhu přes tisk a knihařské zpracování až po distribuci.

Patříme mezi přední archové ofsetové tiskárny v České republice. Zaměstnáváme tým kvalifikovaných odborníků, připravených flexibilně a vstřícně řešit potřeby a požadavky zákazníků. Provozujeme a rozvíjíme také moderní informační systém řídící chod tiskárny. Máme zaveden integrovaný systém řízení kvality a péče o životní prostředí v souladu s normami ISO 9001 a 14001. Trvale investujeme do nových výrobních technologií a infrastruktury tak, abychom byli schopni dále naplňovat požadavky našich zákazníků na komplexní, rychlou a spolehlivou výrobu pod jednou střechou.

Webové stránky web2print.afbkk.cz slouží pro online cenovou kalkulaci a objednávání vybraných tiskových zakázek, zejména v oblasti digitálního malonákladového tisku.

Naše tiskárna vyrábí daleko širší portfolio produktů, než najdete na těchto stránkách. Pokud tedy poptáváte výrobu produktu, který jste zde nenašli, využijte našeho poptávkového formuláře (zde),  nebo nám napište vaši poptávku na naši mailovou adresu obchod@afbkk.cz. My Vaši poptávku zpracujeme a zpět Vám na Váš mail zašleme konkrétní cenovou nabídku, případně Vás bude kontaktovat náš produkční, který s Vámi dořeší podrobnosti k poptávanému produktu.