O nákupu

Náš zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny od  8:30 do 16 hodin na telefonu (+420) 284 028 806 nebo na e-mailu web2print@afbkk.cz.

 

Možnosti a způsoby dopravy

 

GEIS Standard

Doprava zásilek do 50 kg po celém území ČR s doručením následující pracovní den po odeslání (expedici). V momentě převzetí objednávky přepravcem je zasláno oznámení o odeslání zásilky na email. Probíhá nepřetržité sledování přepravy. V den doručení telefonický kontakt dopravcem s informací o době doručení. V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese následuje ještě druhé doručení.

 

PPL Standard

Doprava zásilek do 50 kg po celém území ČR s doručením následující pracovní den po odeslání (expedici). V momentě převzetí zásilky přepravcem obdrží zákazník na email oznámení o odeslání včetně seznamu objednávek v zásilce s jejich sledovacími čísly. Probíhá nepřetržité sledování přepravy. V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese následuje ještě druhé doručení.

 

PPL Dopolední balík

Doprava zásilek do 50 kg s dopoledním doručením nejpozději do 10 hodin dopoledne, tato služba je dostupná pouze ve vybraných městech a lokalitách (viz tabulka). V momentě převzetí objednávky přepravcem je zasláno oznámení o odeslání zásilky na email. Probíhá nepřetržité sledování přepravy. V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese následuje ještě druhé doručení.

 

Osobní odběr – Praha 9

Objednávky lze vyzvedávat přímo v naší tiskárně na adrese Podkovářská 2, Praha 9. V momentě připravení objednávky k vyzvednutí je zasílán oznamovací e-mail. Teprve po obdržení tohoto emailu má zákazník jistotu, že objednávka je již hotová a připravená k odběru.

 

Osobní odběr - Uloženka.cz

Zásilka je po odeslání z naší tiskárny doručena na Vámi určené odběrné místo na území celé ČR, kde je možno zásilku osobně vyzvednout a zaplatit v hotovosti. K dispozici je několik stovek odběrných míst na území ČR, bližší informace najdete na www.ulozenka.cz

V den osobního odběru je zákazník informován SMS zprávou a emailem o tom, že zásilka je připravena k převzetí.

 

 

Možnosti a způsoby placení

 

Platba dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Při přebírání zboží od doručovatele, zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. U přepravce PPL je možná platba platební kartou u řidiče.

 

Platba bankovním převodem (OFFLINE)

Jedná se o běžný bankovní převod na základě vystavené zálohové faktury, převod peněz mezi účty může trvat v závislosti na bance až dva pracovní dny.

 

On-line platba platební kartou (ONLINE)

Platba kartami asociací MasterCard, VISA a DinersClub probihá prostřednictvím internetu přes 3-D Secure bránu. Tím je zajištěna maximální bezpečnost platby.

 

Platba pomocí mobilní aplikace (ONLINE)

On-line platba kartami asociací MasterCard, VISA probíhá pomocí mobilního telefonu přes aplikaci MasterCard Mobile ve verzi pro chytré telefony Android nebo Apple.

 

Platba prostřednictvím platebního systému PaySec (ONLINE)

Systém PaySec umožňuje on-line platbu na počítači z běžného účtu ČSOB nebo ERA, případně on-line platbu z elektronické peněženky PaySec.

 

Platba na fakturu

Po předchozím schválení naším obchodním oddělením je pro stálé zákazníky nebo pro zákazníky s uzavřenou rámcovou smlouvou možná platba na fakturu se splatností 14 dnů.

 

Možnosti a způsoby reklamace

Reklamace je možno uplatnit písemně (e-mailem, poštou) na adrese sídla společnosti uvedené v kontaktech. Znění našich všeobecných obchodních podmínek najdete zde.