Často kladené otázky

 

Můžu si objednat tiskoviny bez registrace?

 

Není to možné. Produkty nabízené na těchto stránkách vyrábíme výhradně dle specifikací a tiskových podkladů dodaných zákazníkem a tudíž jsou použitelné pouze pro tohoto zákazníka. Z těchto důvodů potřebujeme zákazníka pomocí registračních údajů jednoznačně identifikovat.

 

 

 

Co mám dělat, když potřebuji produkt, který není ve Vaší nabídce?

 

Naše tiskárna vyrábí daleko širší portfolio produktů, než najdete v online nabídce. Přehled nabízených produktů a služeb najdete zde. Pokud tedy poptáváte výrobu produktu, který jste zde nenašli, využijte našeho poptávkového formuláře nebo nám pošlete vaši poptávku na náš e-mail web2print@afbkk.cz. My Vaši poptávku zpracujeme a zpět Vám na Váš email zašleme konkrétní cenovou nabídku, popřípadě Vás bude kontaktovat náš produkční, který s Vámi dořeší podrobnosti k poptávanému produktu.

 

 

 

Můžu zakázku vrátit ve lhůtě 14 dní a dostanu zpět peníze, tak jak je to běžné v internetových obchodech?

 

Není to možné. Dle § 53 odst. 7 českého občanského zákoníku má objednatel právo odstoupit od smlouvy do dvou týdnů po uzavření smlouvy bez udání důvodu a zboží vrátit, za předpokladu, že je zboží způsobilé k vrácení. Vzhledem k tomu, že naše tiskárna upravuje polygrafické výrobky výhradně dle specifikace objednatele, je právo spotřebitele na zrušení smlouvy uzavřené při použití prostředků komunikace na dálku dle § 53 odst. 8 písm. c), občanského zákoníku č. 40/1964 Sb. vyloučeno.